Piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno poznały terminarz rozgrywek I ligi grupy A!

2018-07-12

W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce, w czwartek 12 lipca odbyło się losowanie terminarza rozgrywek sezonu 2018/2019: PGNiG Superligi kobiet, I ligi kobiet (dwie grupy) oraz I ligi mężczyzn (trzy grupy).

Nas najbardziej w rozgrywkach I ligi kobiet piłki ręcznej interesuje udział w tej rywalizacji drużyny MKS PR URBIS Gniezno. Otóż gnieźnianki podobnie jak w sezonie 2017/2018 o punkty będą rywalizować w grupie A. Oprócz MKS PR URBIS Gniezno, w sezonie 2018/2019 o w tej samej grupie walczyć będą jeszcze o punkty ligowe takie ekipy jak: SMS ZPRP I i II Płock, SPR Sambor Tczew, ChKS PŁ Łódź, MTS Kwidzyń, K.S. AP-Poznań, MMKS Jutrzenka Płock, MKS Dwójka  Łomża, UKS Drwęca Novar Lubicz, SKF KPR Sparta Oborniki i MKS Karczew. 
 
Podopieczna duetu trenerskiego Robert Popek i Roman Solarek, inauguracje sezonu 2018/2019 w rozgrywkach I ligi grupie A, rozpoczną meczem wyjazdowym 15/16 września w Kwidzyniu gdzie będą podejmowane przez miejscowy zespół MTS. Tydzień później gnieźnianki zainaugurują rozgrywki na własnym trenie podejmując we własnej hali 22/23 września zespół SPR Sambor Tczew. 
 
Po niżej do wglądu terminarz I ligi grupy A piłki ręcznej kobiet z udziałem MKS PR URBIS Gniezno: 
 
 
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,pilkarki-reczne-mks-pr-urbis-gniezno-poznaly-terminarz-rozgrywek-i.html