Piłkarska Szkółka Gniezno otrzymała powołanie w kategorii U-11 do Reprezentacji Polski

2016-06-05

Miło jest nam poinformować, iż reprezentująca na co dzień Piłkarską Szkółkę Gniezno - Majka Skalska otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski dziewczyn U-11 w projekcie Letniej Akademii Młodych Orłów ( LAMO).

Zgrupowanie rozpocznie się 10.07.2016 i będzie trwało 7 dni do 17.07.2016 w Gniewinie. Majka ur. w 2005r jest wychowanką Naszego klubu, trenuje już 3 rok co z pewnością pomogło w uzyskaniu tak wielkiego wyróżnienia. Należy podkreślić dużą rolę trenerów klubowych, z którymi Majka ma okazję współpracować oraz rolę Pani trener Niny Patalon  ( trener Reprezentacji Polski U-17 ),która powołała Naszą zawodniczkę jako jedną z 8 najlepszych z województwa Wielkopolskiego oraz która cały czas monitoruje poczynania młodszych adeptek podczas Poznańskiej Ligi Orliczek, w której Majka występuje, oraz Pana Wojciecha Weissa ( trenera Reprezentacji Polski Kobiet w Futsalu ). Projekt Lamo, w którym wystąpi Nasza zawodniczka jest wprowadzony przez PZPN aby młodzi adepci piłki nożnej przyzwyczajali się do gry, wymagań oraz odpowiedzialnośći gry w już dorosłej Reprezentacji. Należy dodać, że Majka będzie pod okiem Najlepszych trenerów w Polsce takich jak Józef Młynarczyk czy Marcin Dorna. Mamy nadzieję na dobre występy już podczas zgrupowania i życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju sportowym. 
 
A jeśli chcecie tak jak Majka grać w piłkę to zapraszamy do Piłkarskiej Szkółki Gniezno prowadzimy osobne zespoły dziewczęce ( 2 grupy starsza i młodsza) oraz osobne zespoły chłopięce. Więcej inf. można uzyskać pod nr tel: 534-815-267, 695-318-919 lub na str internetowej : psgniezno.futbolowo.pl
 
PS Gniezno 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,pilkarska-szkolka-gniezno-otrzymala-powolanie-w-kategorii-u-11-do.html