Po dwóch zwycięstwach z rzędu tym razem remis juniora starszego Mieszka

2022-05-22

W niedzielę 22 maja zespół juniora starszego Mieszka Gniezno, w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej A1 Junior "PROTON" grupa 1 rozegrał kolejne swoje spotkanie mistrzowskie z rundy rewanżowej sezonu 2021/2022.

Tego dnia podopieczni Damiana Nowakowskiego, podejmowali na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy ulicy Strumyjowej 8 w Gnieźnie zespół Błękitnych Wronki. Po ostatnich spektakularnych wygranych również na własnym terenie juniorów starszych Mieszka Gniezno z ekipami KP Piłka i AP Reissa Poznań po 4:1 w każdym meczu. Tym razem biało-niebieskim nie udało się odnieść trzeciego zwycięstwa z rzędu gdyż po zaciętym meczu mieszkowcy podzielili się punktami z swoim rywalem remisując z nim 3:3. Dwie bramki w niedzielnym meczu w ekipie juniora starszego Mieszka Gniezno na swoim koncie zapisał Marcel Góralski a jednego gola do końcowego wyniku zespołu dołożył Mieszko Sawicki. W tabeli na prowadzeniu juniorzy starsi Nielby Wągrowiec z 22 punktami przed AP Reissa Poznań z 21 punktami i Lubuszaninem Trzcianka z 13 oczkami. Juniorzy starsi mieszka w stawce ośmiu drużyn rywalizującej w swojej grupie plasują się na siódmym miejscu z zdobytymi 8 punktami.

Teraz zespół juniora starszego Mieszko Gniezno, czeka spotkanie wyjazdowe do Trzcianki gdzie w dniu 29 maja zespół z grodu Lecha zmierzy się o godzinie 10..00 z trzecią drużyną tabeli zespołem Lubuszanina.

Skład juniora starszego Mieszka Gniezno: Filip Budasz, Mikołaj Mroczewski, Igor Witkowski, Jakub Rejniak, Kacper Franczak, Nikoderm Matuszak, Marcel Góralski, Hubert Łakomiak, Mieszko Sawicki, Adam Waraczyński, Wiktor Gromadzki.

Rezerwa: Karol Sychała, Kacper Fiebig, Kacper Hoffmann, Wojciech Błaszczak, Kacper Bubacz, Mikołaj Cypryański – Trener Damian Nowakowski.

Roman Strugalski/ foto nadesłane

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,po-dwoch-zwyciestwach-z-rzedu-tym-razem-remis-juniora-starszego.html