Po tygodniowej przerwie swoje rozgrywki wznowiła Kiszkowska Liga Halowa Futsalu!

2018-01-21

W weekend 20-21 stycznia, po tygodniowej przerwie ponownie do gry wróciły zespoły uczestniczące w XI edycji Kiszkowskiej Ligi Halowej Futsalu.

Kibice, którzy ponownie zasiedli na trybunach hali Widowiskowo-Sportową w Kiszkowie, gdzie rozgrywane są spotkania w ramach Kiszkowskiej Ligi Halowej Futsalu sezonu 2017/2018 i tym razem podobnie jak to było podczas zakończonych wcześniejszych kolejkach ligowych na brak emocji piłkarskich nie mogli narzekać. Przed relacją na temat samych meczy, które odbyły się w weekend 20-21 stycznia  w ramach X i XI  kolejki ligowej, którymi to zespoły uczestniczące w tych zmaganiach rozpoczęły rundę rewanżową należy nadmienić iż uszczupliła się ilość drużyn uczestniczących w XI edycji Kiszkowskiej Ligi Halowej Futsalu. Otóż z rozgrywek wycofała się bowiem drużyna Joy Team Pobiedziska, która w ostatnich dwóch kolejkach sezonu zasadniczego zaliczyła dwukrotnie walkower z powodu niemocy zabrania swojej drużyn na mecze. W tym przypadku na tą chwilę w kiszkowskiej lidze futsalu będzie w rundzie rewanżowej brało udział osiem drużyn a nie jak poprzednio dziewięć.

Przechodząc jednak do samych rozgrywek to w X serii, którą to piłkarze uczestniczący w XI edycji Kiszkowskiej Ligi Halowej Futsalu w sobotę 20 stycznia  zainaugurują rundę rewanżową sezonu 2017/2018. W zakończonych czterech meczach doszło do dwóch zaskakującej niespodzianki. Pierwszą odnotowano w meczu inauguracyjnym X kolejkę, w którym wicelider tabeli po rundzie zasadniczej zespół Red Bulls Sroczyn podejmował szóstą ekipę rozgrywek Łagiewniki Kościelne RO-GIPS. Faworytem spotkania był zespół Red Bulls Sroczyn, który jednak nie wygrał meczu przegrywając z niżej notowaną w tabeli ekipą z Łagiewnik Kościelnych RO-GIPS w stosunku 2:1 mimo że do przerwy remisował z nią bezbramkowo. Druga niespodzianka została odnotowana w spotkaniu pomiędzy zespołami FC Kreciki Skoki a KOZBRUK Mikitow Działyń . Otóż trzecia ekipa tabeli FC Kreciki Skoki uległa KOZBRUK-owi Mikitow Działyń w stosunku 1:6. W kolejnych dwóch spotkaniach obyło się już bez niespodzianek gdyż zwyciężali faworyci . I tak Wełnianka Kiszkowo uległa Łagiewnikom Kościelnym 1:2, PKS Sławno zostało rozgromione przez lidera tabeli zespół Ogórki Skoki aż 2:12. Z kolei w XI kolejce ligowej nie odnotowano żadnych niespodzianek .  KOZBRUK Mikitow Działyń wygrał z PKS Sławno w stosunku 8:1, lider tabeli Ogórki Skoki pokonał Red Bulls Sroczyn w stosunku 3;2, Łagiewniki Kościelne młodzi zremisowały z FC Kreciki Skoki w stosunku 2:2 i Łagiewniki Kościelne RO-GIPS ograły Wełniankę Kiszkowo w stosunku 2:1.

Po jedenastej kolejce ligowej w wznowiła Kiszkowskiej Lidze Halowej  Futsalu, nastąpiły znaczące zmiany. Na prowadzeniu nadal Ogórki Skoki z 25 punktami, przed Łagiewniki Kościelne młodzi z 19 oczkami i FC Kreciki Skoki z 18 punktami.

Pełne wyniki X i XI  kolejki ligowej sezonu 2017/2018 wraz z strzelcami bramek:

Sobota – 20.01.2018
Red Bulls Sroczyn - Łagiewniki Kościelne RO-GIPS 1:2(0:0)
Bramka dla Red Bulls Sroczyn: Mateusz Chełmikowski
Bramki dla Łagiewnik RO-GIPS Łagiewniki: Adrian Śmigiel

Wełnianka Kiszkowo – Łagiewniki Kościelne młodzi 3:4(1:1)
Wełnianka Kiszkowo: Maciej Lisecki, Marcin Zamiara, Sławomir Kasprzak
Bramki dla Łagiewnik Kościelnych młodzi: Maciej Występski x2, Adrian Olszewski, Kamil Kasprzak

PKS Sławno - Ogórki Skoki 2:12(1:5)
Bramki dla PKS Sławna: Kamil Grzybowski, Konrad Ostojewski
Bramki dla Ogórki Skoki: Błażej Rajewski x4, Adrian Graczyk x2, Miłosz Graczyk x2, Sebastian Rosik x2, Jakub Nawrot, Błażej Gebler

FC Kreciki Skoki - KOZBRUK Mikitow Działyń 1:6(0:1)
Bramka dla FC Kreciki Skoki: Krystian Wieczorek
Bramki dla KOZBRUK Mikitow Działyń: Adam Paluch x2, Hubert Andrzejewski x2, Szymon Przygocki, Bartosz Wiśniewski

Niedziela – 21.01.2018
KOZBRUK Mikitow Działyń – PKS Sławno 8:1(5:0)
Braki dla KOZBRUK Mikitow Działyń: Adam Paluch x3, Szymon Przygucki x2, Hubert Andrzejewski, Bartosz Wiśniewski
Bramka dla PKS Sławno: Karol Charliński

Ogórki Skoki – Red Bulls Sroczyn 3:2(1:2)
Bramki dla Ogórki Skoki: Błażej Rajewski x3
Bramki dla Red Bulls Sroczyn: Mateusz Chełmikowski, Filip Wajszczak

Łagiewniki Kościelne młodzi - FC Kreciki Skoki 2:2(1:0)
Bramki dla Łagiewniki Kościelne młodzi: Bartłomiej Występski, Adrian Olszewski
Bramki FC Krecik Skoki: Tomasz Pluciński, Natan Szalaty

Łagiewniki Kościelne RO-GIPS - Wełnianka Kiszkowo 2:1(2:0)
Bramki dla Łagiewniki Kościelne RO-GIPS: Krystian Olszewski, Krzysztof Radkiewicz
Bramka dla Wełnianki Kiszkowo: Cezary Dąbrowski