Podwójne pierwsze miejsce Chudego w TW kadetów

2016-04-24

W miniony weekend 23-24 kwietnia na kortach Szkoły Tenisa "TP" został rozegrany Turniej Wojewódzki Kadetów. Turniej o Puchar Starosty Gniezna - Beaty Tarczyńskiej organizowany przez UKS Smecz Gniezno.

Doskonałą formę zaprezentował nasz zawodnik Albert Chudy , który wygrał cały turniej zarówno w singlu jak i deblu . Pokonał między innymi Adama Deca z AZS Poznań 6:4 6:2 , Bartosza Pilaczyńskiego z AT Angie Puszczykowo 6:2 6:0 i w finale po doskonałym meczu pokonał 20 zawodnika w Polsce Filipa Cieśle z AZS Poznań 6:4 6:2. W finale debla pokonał w parze z Filipem Cieślą kolegę klubowego Jakuba Jelińskiego grającego w parze z Adamem Decem 6:4 6:1.

Drugi nasz zawodnik Jakub Jeliński pokonał w 1 rundzie bardzo dobrego zawodnika z AZS Poznań Olafa Kucza 6:3 6:3 i uległ po zaciętym meczu Bartkowi Pilaczyńskiemu 4:6 3:6. Kolejny o rok młodszy zawodnik UKS Smecz Gniezno Bartek Prech uległ po dramatycznej walce Oliverowi Okramusowi z UKS Meczbol Suchy Las 6:4 0:6 7:5.

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu za wsparcie oraz sponsorowi wspaniałych nagród firmie Elektro-hurt z Gniezna.