Poison Arrow po dwóch spotkaniach zagranych w "kratkę"

2013-11-03

Poison Arrow w ostatnim czasie rozegrał dwa pojedynki Grupy 2 w ramach Gnieźnieńskiej Drużynowej Ligi Darta.

Przypomnijmy iż w chwili obecnej drużyny zostały podzielone drogą losową na dwie grupy, celem rozstrzygnięcia, które z nich awansują (po 3 drużyny z każdej grupy) i ustanowią historyczny dla gnieźnieńskiego darta podział na I i II ligę. Rozgrywki w tej fazie trwać będą do końca tego roku a ukształtowana nowo stworzona liga ruszy w styczniu 2014r.

Wracając do pojedynków, to dość nieoczekiwanie zakończyła się konfrontacja II wicelidera sezonu 2012/13 Poison Arrow z drużyną z miejsca piątego, w którym to meczu dość nieoczekiwanie potencjalni faworyci przegrywają z teoretycznie słabszą drużną w setach 7:3 a w legach 16:9.

Pyrlandia - Poison Arrow 7:3 16:9

W drugim spotkaniu sensacji już nie było Poison Arrow gładko wygrywa z Młodymi Wilkami w setach 8:2 a w legach 17:8.

Poison Arrow - Młode Wilki 8:2 17:8

Przypomnę iż dzisiaj 3 listopada o godzinie 13.oo rozpoczną się zapisy do I Oficjalnych Mistrzostw Gniezna w Soft Darta.

Relacja Live mecz po meczu

Dla zainteresowanych mistrzostwami informuję iż w odrębnym newsie, który na SportGniezno.pl pojawi się około godziny 10.00-11.00 (dzisiaj) będziemy podawać Relacje Live mecz po meczu, czyli będziemy podawać wyniki z rozegranych pojedynków.