Pojedynek wielkiej niewiadomej!

2013-11-11

Wieczorem 10 listopada w Klubie UKS Darter mieszczącym się przy ulicy Budowlanych 24, rozegrano mecz 1. kolejki w ramach Gnieźnieńskiej Drużynowej Ligi Darta pomiędzy X Club Hofi i Pyrlandią.

Obydwie drużyny mają wielką ochotę awansować do pierwszej ligi lecz są one w grupie, w której większość to silne drużyny i każda z nich ma wielką ochotę na awans. Wyjście tej grupy będzie nie lada sztuką a drużyny muszą stanąć na wysokości zadania aby zdobyć upragnione punkty i pnąc się na szczyt tabeli.

 

Jak już wcześniej pisaliśmy i ku przypomnieniu dla tych co jeszcze nie czytali o tych rozgrywkach, informuję iż tegoroczne rozgrywki sezonu 2013/14 skupiły rekordową ilość czternastu drużyn. Aby rozgraniczyć poziom jej uczestników, liga została podzielona na I i II ligę. Dlatego zanim zaczną grać ligowe pojedynki, drogą losową drużyny zostały podzielone na dwie grupy, po siedem drużyn w każdej. Każda drużyna ma do rozegrania 6 spotkań. Trzy najlepsze drużyny z każdej grupy utworzą I ligę a pozostałe stworzą II ligę. Tak więc rozgrywki ligowe rozpoczną się od stycznia 2014 roku.

Wracając do spotkania X Club Hofi z Pyrlandią to naprawdę niewiele brakowało aby Pyrlandia ten mecz wygrała. Można powiedzieć, że kropkę nad i tej porażki postawił Krystian Michalak, który w tym dniu dysponował dość słabą formą choć pozostali również nie sa bez winy. W drużynie Leszka Hoffmana słabo w pierwszej odsłonie zagrał Wiesław Majewski oraz Danuta Hoffmann, która przegrała obydwa mecze singlowe.

Pierwsze single zakończone remisem 2:2, w deblach lepszą drużyna wypada X Club Hofi wygrywając 2:0 i drugie single również kończą się remisem 2:2 dając ostatecznie wynik 6:4 dla X Club Hofi.


X Club Hofi – Pyrlandia w setach 6:4 w legach 15:10

 

 

Oprac. Tomasz Kostencki + wyniki i tabele (w galerii)

 

 

Kontakty

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,pojedynek-wielkiej-niewiadomej.html