Pokaz siły Piasta zdecydowane wygrana z występującą w klasie okręgowej Poznańską 13

2018-08-06

Trzeci sparing i trzecie zwycięstwo zanotowali w ramach przygotowań do nowego sezonu 2018/2019 w poznańskiej klasie A grupie 1 piłkarze Piasta Łubowo.

Tym razem łubowianie w niedzielę 5 sierpnia pod wodzą swojego trenera Arkadiusza Kościańskiego udali się do Poznania, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Cytadeli rozgrywali swój trzeci mecz kontrolny tego lata z miejscową 13-ką. Do przerwy Piast przegrywał 0:1, jednak w drugiej połowie pokazał swoją najlepszą wersję i wpakował 6 bramek gospodarzom. Po dwie bramki na swoim koncie w ekipie Piasta Łubowo, w zakończonym meczu zapisali Kamil Berka i Mariusz Jabkiewicz a po jednym golu do końcowego wyniku dorzucili Krystian Grzesiak oraz Testowany 6. Podczas spotkania Trener Kościański sprawdzał kilka wariantów jeśli chodzi o ustawienie personalne na boisku.

Skład Piasta Łubowo: Testowany 1 - Arkadiusz Wiśniewski, Kamil Kupidura, Paweł Kulczak, Michał Kanclerz - Aleksander Markiewicz, Patryk Kanclerz - Mariusz Jabkiewicz, Testowany 6, Maciej Adamski - Krystian Grzesiak

Z ławki weszli: Kamil Maciejewski, Kamil Berka, Adrian Wachoń, Testowany 8 i Testowany 9