Polecamy najnowszy TYGODNIK ŻUŻLOWY nr 21

2021-05-18

Startujemy z najnowszym „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM"

W wydaniu nr 21 polecamy między innymi:

- „Dziwię się Apatorowi. Albo nie mają kasy, albo są nierozważni” – mówi prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski.

* Znamczarny sport, ale zupełnie inny. To był prawdziwy żużel a nie speedway. Bo teraz jest speedway. A ja tej nowej dyscypliny nie uznaję – mówi Jan Krzystyniak.

* Mój kredytodawca pamiętał o mnie i życzył duuużo zdrowia - felieton Wojciecha Koerbera.

* Adam Skórnicki wraca na tor: O niektórych rzeczach nie informuję żony i pana Witolda – mówi „Skóra” w rozmowie z Tomaszem Zalewą.

* Grand Prix wróci do Bydgoszczy?!

* …W tym roku nie liczę na cud. Nie ta klasa zawodników – mówi Andrzej Wyglenda, legenda ROW Rybnik, który obchodził 80 urodziny.

*Wszyscy winni, tylko jeden Świącik. Antypary. Hamlet w gipsie. Wiadomość miła: wraca Dryła! - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego

Rozmowy:Tadeusz ZDUNEK „Zakaz tłumaczenia się torem”, Damian RATAJCZAK „Przed debiutem w Ekstralidze”, Jarosław LIBERA (Lublin) „Największy talent w Motorze?, Tomasz BAJERSKI „Atmosfera jest kluczowa”, Eduard KRCMAR „Idzie do PZM”, Nile TUFFT „Derby dodały mi wiary”, Kacper ŁOBODZIŃSKI „Same treningi nie wystarczą”, Zbigniew FIAŁKOWSKI „Wittstock? Teraz zdecydują kluby”, Jan KRZYSTYNIAK „Bez owijania w bawełnę”, Adam WEIGEL „Duże zainteresowanie… Krakowem”, Piotr BUCHHOLZ (Poznań) „Będziemy nadal z PSŻ Poznań”.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA

SPĘDZONEGO Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”


 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,polecamy-najnowszy-tygodnik-zuzlowy-nr-21.html