Polecamy najnowszy TYGODNIK ŻUŻLOWY nr 38

2021-09-13

Polecamy najnowszy TYGODNIK ŻUŻLOWY” nr 38

W nim między innymi:

 

* Czy zawód trenera to rzeczywiście całowanie tygrysa w dupę - felieton Wojciecha Koerbera.

*Żużlowy koncert na dwa fortepiany. Morris sadzi ryż. Leć Dryła, leć!  Czy młodzieżowcy zabiją drugą ligę… - felieton redaktora Bartłomieja Czekańskiego.

* Powiem wprost. Nie dam już ani złotówki, żeby amatorzy bawili się w żużel – mówi Michał Drymajło w rozmowie z Tomaszem Zalewą.

* w tym wydaniu wywiadu udzielili:Matej ZAGAR „Falubaz? Chętnie pomogę”, Robert KEMPIŃSKI „Wzmocnić się, tylko kim?”, Ilona i Przemysław TERMIŃSCY „Skład na sezon 2022 zamknięty”, Andrzej GRODZKI „Utrzymajmy to co jest”, Jerzy KANCLERZ „Polonia Bydgoszcz odkrywa karty”, Piotr ŻYTO „Budujemy zespół na Ekstraligę”, Marcin NOWAK „Jadę do Anglii po naukę”, Rafał WILK „Żużlowiec na paraolimpiadzie”, Krzysztof BAS „Nie po to dostaje się sprzęt, aby na niego popatrzeć”, Paulina RESZCZYŃSKA (Grudziądz) „Chciałabym spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym”, Norick BLODORN „Chcę zaistnieć w kategorii młodzieżowej”, Marcin MAĆKOWIAK „Ufamy działaczom Unii Leszno”, Krzysztof LECHOWICZ (Tarnów) „Tarnów zaprasza na żużel”.

- relacje z zawodów żużlowych: półfinały, GP Vojens, Puchar Polski 250cc Częstochowa, VI Międzynarodowy Mistrzostwa Gniezna Amatorów, finał MIMP Częstochowa, DMŚJ Bydgoszcz, DMPJ Ostrów.

WSZYSTKIM CZYTELNIKOM ŻYCZYMY MIŁEGO CZASU SPĘDZONEGO

Z „TYGODNIKIEM ŻUŻLOWYM”

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,polecamy-najnowszy-tygodnik-zuzlowy-nr-38.html