Porażka gnieźnieńskich szczypiornistek w Tczewie

2020-09-27

W sobotę, 26 września piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno po słabej pierwszej połowie i zdecydowanie lepszej drugiej musiały uznać wyższość Sambora Tczew.

Początek meczu pomiędzy Samborem i zespołem z Gniezna był dość wyrównany do stanu 4:4. Niestety kolejne minuty pokazały słabość gnieźnianek w obronie. Zawodniczki przyjezdne  były  sztywne oraz spóźniały się w poczynaniach obronnych. Na dodatek grały nieskutecznie w ataku do przerwy schodząc z siedmioma bramkami straty.

Po przerwie gnieźnianki radziły sobie zdecydowanie lepiej w obronie co dawało efekty również w wyniku. Niestety na zwycięstwo zabrakło czasu i MKS PR URBIS Gniezno przegrał na inaugurację sezonu w Tczewie 26:29.