Porażka juniorów młodszych KS Gniezno z Tarnovią Tarnowo Podgórne

2014-05-17

Czwarte już spotkanie rozegrali piłkarze juniorów młodszych KS Gniezno. Po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach zespół prowadzony przez Roberta Cieślewicza, odnotował na swoim koncie trzecią porażkę. W sobotę 17 maja KS Gniezno, podejmował na boisku przy Strumykowej, zespół Tarnovi Tarnowo Podgórne, którą przegrał 2:1.

Pierwsza połowa sobotniego meczu, która toczyła się przy intensywnych opadach deszczu zakończyła się remisem 1:1. Pierwsi na prowadzenie 1:0 wyszli goście z Tarnowa Podgórnego. W 19 minucie Jakuba Połatyńskiego bramkarza KS Gniezno, pokonał po bezpośrednim uderzeniem z około 20-tego metra posyłając piłkę bramkarzowi biało-czerwonych za ,,kołnierz” w drużynie gości Krzysztof Lachman. Gospodarze do remisu 1:1 doprowadzili dopiero w 41 minucie, kiedy to po akcji całej drużyny golkipera gości Tomasz Figlerowicz pokonał strzałem z 16-tego metra w zespole biało-czerwonych Jakub Kolasiński. Po zmianie stron walka o piłkę toczyła się na długości całego boiska przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie. Podopieczni Roberta Cieślewicza, w tej części meczu stwarzali sobie dogodne sytuacje pod bramką swojego rywala jednakże nie były one dość wystarczające do zdobycia drugiego gola. Goście natomiast wyprowadzali szybkie kontry co przyniosło efekt w postaci bramki na wagę zwycięstwa. W 65 minucie gola ustalającego końcowy wynik meczu na 2:1 dla Tarnovi Tarnowo Podgórne, zdobył Kamil Korczyński.

Skład juniorów młodszych KS Gniezno: Jakub Połatyński, Mikołaj Lewandowski, Przemysław Kilichowski, Dawid Połatyński, Jakub Kolasiński, Mikołaj Stoiński, Adam Karmoliński, Mateusz FrancKacuskiewicz, Kacper Serwatka, Patryk Jarzyński, Kacper Woźny rezerwowi Daniel Klesse, Damian Sroczyński

Kolejne spotkanie juniorzy młodsi KS Gniezno rozegrają na wyjeździe w sobotę 24 maja mając za przeciwnika zespół Zjednoczonych Trzemeszno.