Porażka juniorów starszych Mieszka Gniezno z liderem!

2015-10-13

W niedzielę 11 października zespół juniorów starszych Mieszka Gniezno w ramach I ligi wojewódzkiej A 1 rozegrał kolej swoje spotkanie mistrzowskie.

Tego dnia podopieczni Przemysława Urbaniaka , na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, podejmował lidera tej grupy zespół Włókniarz 1925 Kalisz. Po ostatniej wyjazdowej porażce wiceliderem tabeli z Lechem II Poznań w minionym tygodniu kiedy to gnieźnianie przegrali aż 6:0. Tyma razem młodzi gnieźnianie nie sprostali na własnym trenie i przed własną publicznością liderowi tabeli I ligi wojewódzkiej A 1 juniora starszego Włókniarzowi 1925 Kalisz, przegrywając z swoim rywalem po ewidentnych błędach w stosunku 3:0. Goście z Kalisza swoje zwycięstwo i komplet trzech punktów zapewnili sobie po zdobyciu bramek w pierwszej połowie w 39 i 41 minucie i drugiej w 90 minucie. Była to druga porażka z rzędu młodych gnieźnian.

Skład juniora starszego Mieszka Gniezno: Miczyński, Siwka, Śmiłowski, Franczak, Kaczmarek, Dudek, Połatyński, Śmigowski, Hoffmann, Danielewicz, Kaźmierczak.
Rezerwa: Łuszczyński, Krupka, Kiełpiński, Warsiński, Śliwiński, Wielgorecki, Napierała

Kolejny mecz zespół juniora starszego Mieszka Gniezno, rozegra w niedzielę 18 października  o godzinie 11.00 rozegra w Swarzędzu z miejscową Unią.