Porażka tenisistek po walce

2013-10-31

W meczu pierwszej ligi tenisistki stołowe Stelli Niechan Gniezno uległy drużynie Galaxy Białystok 3:7. Porażka ta jednak ujmy nie przynosi, bowiem zespół gości to zdecydowany lider tabeli, a w składzie mają doskonałą doświadczoną Chinkę Dong Rui Fang i Białorusinkę Sivakową.

Ciekawe i długie pojedynki toczyła Karolina Jeleniewska. Zarówno z Klaudią Nawrocką i Aleksandrą Dąbrowską przegrywała już 0:2 w setach, jednak jak zwykle dzięki waleczności i determinacji wygrała oba pojedynki. Również po ciekawym pojedynku Paulina Nowacka wygrała z Białorusinką Sivakową 3:2. Nie do ogrania była Chinka Fang, choć Paulina stoczyła dwa wyrównane sety. Zdecydowanie szkoda gry deblowej, w której para: Jeleniewska-Nowacka miała w piątym decydującym secie dwie piłki meczowe.  Magda Wysocka i Martyna Urbaniak nie sprostały przeciwniczkom w swoich grach. Wygrał zasłużenie zespół gości, choć nasz zespół jak żaden z dotychczasowych z przeciwników stawiał zacięty opór. Kolejne mecze stelistki rozegrają 16 listopada w Inowrocławiu i 30 listopada ważny mecz w Płocku.