Porażka trampkarzy Mieszka-Carbon Gniezno z Jarotą Jarocin

2014-05-26

Dziesiąte spotkanie w grupie mistrzowskiej w sobotę 24 maja na własnym boisku przy ulicy Strumykowej rozegrali trampkarze Mieszka-Carbon Gniezno. Przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez Przemysława Urbaniaka, była drużyna Jaroty Jarocin.

Spotkanie po dość zaciętym przebiegu zakończyło się niestety porażką zespołu trampkarzy Mieszka-Carbon Gniezno, którzy ulegli drużynie Jaroty w stosunku 4:0. Goście do przerwy prowadzili jedną bramką po tym jak Miłosz Kowalski pokonał Łukasza Pałasza golkipera Mieszka-Carbon Gniezno. W tym momencie nic nie zapowiadało że w drugiej połowie goście z Jarocina, zdobędą trzy kolejne gole pieczętujące swoje zwycięstwo, gdyż w pierwszej części meczu młodzi gnieźniane mięli kilka sytuacji do zdobycia bramki kontaktowej co mogło być dobrym prognostykiem przed rozpoczęciem drugiej odsłony niedzielnego spotkania. Tak się jednak nie stało, mimo również kilku dogodnych sytuacji do zdobycia gola przez gnieźnian, to goście z Jarocina zdobyli ich aż trzy pieczętując swoje zwycięstwo nad zespołem z grodu Lecha w stosunku 4:0. Wszystkie trzy bramki dla Jaroty Jarocin w drugiej części meczu zdobył strzelec pierwszego gola czyli Miłosz Kowalski.

Skład trampkarzy Mieszka-Carbon Gniezno: Łukasz Pałasz, Wiktor Adamski, Dominik Andrzejewski, Daniel Brylewski, Patryk Dudek, Filip Fiborek, Adrian Franczak, Adrian Krupka, Jarosław Łukaomski, Michał Zimmer, Patryk Łapiński – rezerwowi Jakub Mikitow, Tobiasz Garstka, Adrian Kiełpiński, Mikołaj Lipiński, Jakub Hoffmann, Kamil Łuszcyński

Kolejnym przeciwnikiem trampkarzy Mieszka-Carbon Gniezno będzie zespół Warty Poznań.