Porażka trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno

2014-05-11

Ósme spotkanie w grupie mistrzowskiej w sobotę 10 maja, na własnym boisku przy ulicy Strumykowej, rozegrali trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno. Podopieczni Przemysława Urbaniaka, podejmowali swoich rówieśników z zespołu Nielby Wągrowiec. Spotkanie, które przebiegało pod dyktando gości z Wągrowca zakończyło się ich zdecydowanym zwycięstwem w 4:0.

Goście, którzy zdecydowanie dominowali w grze nad zespołem z Gniezna, prowadzenie jedną bramką objęli w 39. minucie. W drugiej połowie  to zespół z Wągrowca jako pierwszy rozpoczął atakować, kończąc swoje akcje najczęściej celnymi strzałami na bramkę gnieźnieńską.

Ostatnia bramka w sobotnim meczu została zdobyta w z rzutu karnego w 70. minucie po faulu Adriana Franczaka na jednym z zawodników z Nielby. Goście pewnie zamienili jedenastkę na bramkę i mecz zakończył się ich zasłużonym zwycięstwem w stosunku 4:0.

Skład juniora starszego Mieszka-Carbon Gniezno: Wiktor Adamski, Dominik Andrzejewski, daniel Brylewski, Patryk Dudek, Filip Fiberek, Adrian Franczak, Jakub Hoffmann, Kiełpiński, Adrian Krupka, Patryk Łapiński, Jarosław Łukomski rezerwowi Kamil Łuszczyński, Jaku Mikitow, Patryk Podbory, Michał Zimmer, Łukasz Pałasz

Kolejne spotkanie trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno, rozegrają  w niedzielę 18 maja na wyjeździe mając za przeciwnika zespół UKS Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski.