Porażka „Wilków” w Wejherowie

2018-11-03

W sobotę 3 listopada zaległy mecz pierwszej kolejki II ligi rozegrali zawodnicy Szczypiorniaka Gniezno. Niestety zakończył się on porażką „Wilków”, którzy ulegli w Wejherowie miejscowym Tytanom.

„Wilki” przegrały z Tytanami po mocnej walce. Jak mówi prezes klubu z Gniezna – Filip Chrzanowski: Szkoda, że nie utrzymaliśmy dobrego wyniku czterech bramek przewagi pod koniec pierwszej połowy i straciliśmy pięć z rzędu. W drugiej połowie musieliśmy gonić Tytanów, ale się niestety nie udało. Nie robimy z tego tragedii, to nasz dopiero pierwszy sezon w II lidze, który poświęcamy na ogranie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 25:22 dla wejherowskich Tytanów, którzy do przerwy prowadzili jednym oczkiem 13:12.