Porażka wyjazdowa Zjednoczonych Trzemeszno w Pobiedziskach

2014-06-02

Nie zaliczą do udanego występu w przedostatnim meczu wyjazdowym rundy rewanżowej sezonu 2013/2014 w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi grupy północnej piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno. W niedzielę 1 czerwca podopieczni Łukasza Kańczukowskiego, udali się do Pobiedzisk gdzie o kolejne punkty walczyli z miejscową drużyną Huraganu.

Zakończonego spotkania trzemesznianie nie zaliczą do udanego gdyż gospodarze własną publicznością pewnie je wygrali pokonując Zjednoczonych w stosunku 2:0. Wynik niedzielnego meczu i to na korzyść Huraganu Pobidziska został ustalony w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Gospodarze szybko, bo już w 12 minucie objęli prowadzenie 1:0. Bartosz Żołądkiewicz najpierw minął jednego z obrońców Zjednoczonych Trzemeszno, a później z ostrego konta pokonał bramkarza Zjednoczonych – Szymona Płoszyńskiego. Druga bramka i ostatni w całym meczu została zdobyta w 29 minucie, po której Huragan Pobiedziska prowadził z swoim rywalem już 2:0. Gola dla gospodarzy tym razem zdobył Adam Napieralski, pewnie wykorzystując dobre dogranie piłki w pole karne trzemesznian w wykonaniu Bartosza Żołądkiewicza. Po przerwie podopieczni Łukasza Kańczukowskiego starali się  odmienić losy spotkania, lecz nie potrafili zdecydowanie zagrozić bramce golkipera Huraganu Pobiedziska - Marcina Kamińskiego, gdyż ataki trzemesznian były rozbijane przez dobrze grającą defensywę gospodarzy przed polem karnym. W końcówce meczu w 71 minucie zespół z Pobiedzisk, mógł swoje zwycięstwo na zespołem z Trzemeszna przypieczętować zdobytą trzecią bramką jednakże sytuacje sam na sam z golkiperem gości przegrał Maciej Szymkowiak. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku 0:2.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Michał Kachniarz, Mikołaj Humański, Marcin Nowak, Krzysztof Majchrzak, Michał Wiśniewski (80’ Konrad Nadolny), Grzegorz Roszak, Patryk Sobucki, Grzegorz Meller, Waldemar Kuczyński, Krzysztof Chojnacki – rezerwowi Paweł Maciejewski, Łukasz Popielski, Michał Fajfer, Tomasz Bauza

Kolejnym przeciwnikiem w przedostatniej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2013/2014 zespołu Zjednoczonych Trzemeszno w dniu 7 czerwca na własnym boisku będzie Warta Międzychód.