Porażka z liderem Zjednoczonych Trzemeszno na zakończenie rundy jesiennej

2019-11-19

Zjednoczeni Trzemeszno na ostatnią kolejkę rundy jesiennej rozgrywek wielkopolskiej V ligi grupy 1 wybrali się do Murowanej Gośliny aby zmierzyć się z liderem rozgrywek Concordią.

Spotkanie w którym od początku dominowali gospodarze a mógł się o tym przekonać bramkarz z Trzemeszna - Szymon Płoszyński, który musiał często interweniować zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Concordii Murowana Goślina w stosunku 2:0. Co do samego przebiegu meczu, który odbył się w sobotę 16 listopada  to gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli w 32 minucie. Bramka padła po rzucie rożnym autorem jej okazał się Gracjan Pachelski. W pierwszej części gry Zjednoczeni raz zagrozili bramce gospodarzy, w dobrej sytuacji znalazł się Krzysztof Majchrzak, jednak piłka powędrowała nad poprzeczką. I zespół z Murowanej Gośliny na przerwę schodził prowadząc 1:0. Druga odsłona była zdecydowanie lepsza po stronie piłkarzy z Trzemeszna. Zjednoczeni często atakowali i mieli dużo szans na zdobycie bramki kontaktowej jednak nic z tego nie wychodziło gdyż pewnie interweniował bramkarz z Murowanej Gośliny. Gospodarze zdobyli bramkę na 2:0 w 58 minucie po błędzie linii defensywy gości gola zdobył Sebastian Czura. Po stracie drugiej bramki jeszcze kilkukrotnie mógł zmienić się wynik po jednej i drugiej stronie jednak tak się nie stało. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Concordia umocniła się w tabeli na pozycji lidera natomiast Zjednoczeni  po tej porażce spadli na 12 lokatę. Teraz czas na roztrenowanie i można zacząć myśleć o sezonie przygotowującym do drugiej rundy V ligi gr.1 .

Skład Zjednoczonych Trzemszno: Płoszyński, Kachniarz, Szymański, Korzycki(68’ Czarnecki Kacper), Ferenc, Majchrzak, Siwa, Czarnecki Bartosz( 79’ Hałajczak), Ciążyński( 80’ Grzegorski), Wysocki, Bartkowiak

Rezerwa: Kaczmarek

Trener: Grzegorz Witkowski
Kierownik: Tobiasz Bartkowski