Promocyjna sprzedaż świąteczno-noworoczna w sklepie MJ-SPORT

2019-12-19

Od 10 grudnia 2018 roku w Centrum Handlowym Max Sobieskego 17 został otwarty sklep firmowy MJ-SPORT , który został przeniesiony z Dalek os. Ogrodowego 18 gdzie mieści się firma.

10 grudnia 2019 roku minął właśnie rok od otwarcia nowego sklepu firmowego MJ-SPORT. Z tego powodu oraz przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz świętowaniem nadchodzącym Nowym Rokiem 2020. Wszyscy, którzy w tym okresie odwiedzą sklep firmowy MJ-SPORT w Centrum Handlowym Max mieszczący się przy Sobieskiego, będą mogli przy zakupie odzieży sportowej skorzystać z 20% promocji obniżki cenowej na wybrane towary na hasło ,,SportGniezno.pl”

Należy również nadmienić iż w ostatnim czasie w sklepie MJ-SPORT zaszły duże zmiany, wnętrze sklepu zostało zaopatrzone w nowe wieszaki firmowe, które są przeznaczone do wyeksponowania odzieży sportowej.

Przypomnijmy że w sklepie firmowy MJ-SPORT,  można zakupić sportową odzież markową takich producentów jak Reebok, Adidas, Puma, Nike, Asice czy Everlast po bardzo atrakcyjnych cenach.
 
Sklep firmowy  MJ-SPORT  czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 20, zaś w niedzielę pracujące czynny jest w godzinach od 10 do 16.

Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia sklepu firmowego MJ-SPORT!!!

Artykuł Promocyjny
 

 

 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,promocyjna-sprzedaz-swiateczno-noworoczna-w-sklepie-mj-sport.html