Przerwana zła passa Zjednoczonych Trzemeszno!

2015-06-04

Dość szczęśliwe zwycięstwo odnieśli w 28 kolejce rozgrywek IV ligi zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno. Team Łukasza Kańczukowskiego w czwartek 4 czerwca pokonał Grom Plewiska 2:1 i plasuje się na 4 miejscu w ligowej tabeli.

Wróćmy jednak do potyczki w Trzemesznie. Do przerwy zespół Trzemeszna prowadził 1:0. W 25 minucie po zagraniu Kamila Wysockiego na czystą pozycję wyszedł Krzysztof Chojnacki. Napastnik trzemesznian ze stoickim spokojem minął bramkarza gości i skierował futbolówkę do pustej bramki. Wcześniej Chojnacki miał inną sytuację, ale w 5 minucie źle zachował się pod bramką Gromu, uderzając nieskutecznie. Tymczasem w 42 minucie do Zjednoczonych po raz pierwszy uśmiechnęło się szczęście, gdy jeden z rywali trafił w słupek.

W 53 minucie było już 2:0! Ze środka boiska przebojową akcję przeprowadził Dawid Ciążyński. „Ciąża” ładnie dograł piłkę do Adama Koniecznego a ten popisał się celnym i skutecznym strzałem po ziemi w dalszy róg bramki gości. Tymczasem w 56 minucie ekipa z Plewisk uzyskała kontaktowe trafienie. Jeden z zawodników tej drużyny wyprzedził Michała Kachniarza i nie dał szans Szymonowi Menzowi. A potem Zjednoczonym znów się poszczęściło. Goście dwukrotnie trafili w słupek, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie Zjednoczeni pokonali Grom Plewiska 2:1 i pozostali na 4 miejscu w tabeli. Jednocześnie trzemesznianie przerwali serię czterech meczów bez zwycięstwa. Skład Zjednoczonych: Menz – Kachniarz, Nowak, Zawadka, Majchrzak, Wysocki, Wiśniewski, Ciążyński *85’ Humański), Kuczyński, Konieczny, Chojnacki (90’ Bartkowiak).

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Michał Kachniarz, Marcin Nowak, Krzysztof Majchrzak, Mikołaj Zawadka, Dawid Ciążyński (85" Mikołaj Humański), Kamil Wysocki, Michał Wiśniewski, Waldemar Kuczyński,  Adam Konieczny bramka, Krzysztof Chojnacki (90" Daniel Bartkowiak)

W najbliższą niedzielę 7 czerwca Zjednoczeni w kolejnym spotkaniu zagrają na wyjeździe z GKS Dopiewo. Początek zawodów o godzinie 14.