Przygotowania do nowego sezonu ruszyły!

2018-07-07

W poniedziałek 2 lipca ruszył okres przygotowawczy w pierwszym zespole Zjednoczonych Trzemeszno. Przygotowania potrwają 5 tygodni, a zmagania w IV lidze wielkopolskiej rozpoczną się 4 sierpnia.

W pierwszym tygodniu przygotowań oprócz kadry z zeszłego sezonu pojawiło się czterech testowanych zawodników. W przyszłym tygodniu mają pojawić się kolejni. Trwają także rozmowy z innymi potencjalnymi wzmocnieniami. Na pewno zespół Zjednoczonych opuści dwóch zawodników: Mikołaj Humański i Karol Karasiewicz, którzy zmuszeni są do zmiany miejsca zamieszkania z powodów zawodowych. Prawdopodobnie zostaną w klubie natomiast - tym razem na zasadach transferu definitywnego, wypożyczeni do tej pory Robert Pepliński i Tomasz Wachowiak. Nie wiadomo kiedy do treningów wróci kontuzjowany w końcówce sezonu Daniel Szymański. Szymona Mellera kuszą z kolei kluby III-ligowe ale jest niemal pewne, że przez co najmniej rundę jesienną będzie on jeszcze zawodnikiem Zjednoczonych. Pozostali zawodnicy powinni zostać i nadal stanowić trzon drużyny Zjednoczonych - tym razem w IV lidze. 
 
W okresie przygotowawczym z Trzemeszna drużyna  rozegra cztery mecze sparingowe (godziny nie są jeszcze ustalone), a ich rywalami będą:
 
14 lipca (Bydgoszcz) Chemik Bydgoszcz (III liga)
18 lipca (Bydgoszcz) Polonia Bydgoszcz (IV liga)
21 lipca (Trzemeszno) Unia Gniewkowo (IV liga)
28 lipca (Wapno) Unia Wapno (Klasa Okręgowa)
 
Na temat meczów sparingowych będziemy informować na bieżąco, podsumowanie ruchów kadrowych natomiast przedstawimy na koniec okresu przygotowawczego, przed startem rozgrywek ligowych. Pamiętajmy też, że letni okres transferowy trwa do 31 sierpnia, a więc ruchów kadrowych można spodziewać się również już po rozpoczęciu rozgrywek ligowych.
 
Zjednoczeni Trzemeszno/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,przygotowania-do-nowego-sezonu-ruszyly.html