Punkty pozostały w Kaliszu

2015-05-10

W niedzielę 10 maja drużyna juniora starszego Mieszka Gniezno pod wodzą trenera Przemysława Urbaniaka na ósmy mecz rundy wiosennej trwającego sezonu 2014/2015 udała się do Kalisza.

Biało-niebiescy zajmujący w ligowej tabeli 10. miejsce byli podejmowani przez siódmy zespół tych rozgrywek Włókniarz 1925. Spotkanie pomimo dużego zaangażowania w grze biało-niebieskich zakończyło się niestety porażką gnieźnian w stosunku 1:4k którzy do przerwy przegrywali z gospodarzami meczu już 0:2. Jedyny gol a co za tym idzie honorowy dla zespołu z grodu Lecha został zdobyty  na początku drugiej połowy spotkania. W 46 minucie golkipera gospodarzy pokonał lokując w samym okienku jego bramki piłkę Jakub Hoffmann po uderzeniu jej z 20 metra. W odpowiedzi na straconego gola gospodarze w drugiej części zdobyli jeszcze dwie bramki, którymi przypieczętowali swoje zwycięstwo na gnieźnianami w stosunku 4:1.

Liga wojewódzka A1 junior starszy

Włókniarz 1925 Kalisz – Mieszko Gniezno 4:1 (2:0)

Skład juniorów starszych Mieszka Gniezno: Gawłowski, Patryk Dudek, Daniel Brylewski (65’ Eryk Śliwiński), Adrian Franczak, Michał Kaźmierczak (83’ Patryk Wielogurecki), Patryk Łapiński (75’ Sebastian Karasiński), Tobiasz Garstka, Adrian Kiełpiński (55’ Krzysztof Kowalewski), Jakub Hoffmann, Mikołaj Danielewicz, Tomasz Kaźmierczak. Trener – Przemysław Urbaniak

W weekend 9-10 maja oprócz juniorów starszych Mieszka Gniezno, również swoje kolejne spotkania mistrzowskie rozegrały pozostałe zespoły młodzieżowe z grodu Lecha w rundzie wiosennej trwającego sezonu 2014/2015. Poniżej podajemy wszystkie wyniki osiągnięte przez młodych piłkarzy z Pierwszej Stolicy Polski: