Radosław Mikołajczak pierwszym wzmocnieniem Mieszka Gniezno

2018-07-08

Mamy pierwszy letni transfer w ekipie beniaminka III ligi. Nowym zawodnikiem gnieźnieńskiego Mieszka został Radosław Mikołajczak.

Nowy piłkarz klubu z Grodu Lecha to wychowanek Bałtyku Koszalin. Poza tym reprezentował także barwy MSP Szamotuły, Legii Warszawa, Stilonu Gorzów, Elany Toruń, Stali Stalowa Wola, Radomiaka Radom i Gwardii Koszalin. W swojej karierze ten trzydziestoletni gracz występował przede wszystkim na boiskach w II lidze gdzie zaliczył w sumie 151 występów i I ligi w której rozegrał 19 spotkań. Warto odnotować, że Mikołajczak ma także za sobą debiut w barwach warszawskiej Legii w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, gdzie w meczu przeciwko Wiśle Płock zmienił na murawie Miroslawa Radovicia. W sumie w pierwszej drużynie klubu z ulicy Łazienkowskiej nowy zawodnik Mieszka rozegrał cztery mecze. 
 
Warto odnotować, że Mikołajczak ma za sobą także występy w młodzieżowej reprezentacji Polski, gdzie miał okazję zagrać razem z naszym obecnym kapitanem Michałem Steinke (na zgrupowaniach mieszkali nawet w jednym pokoju). Poza tym w toruńskiej Elanie był podopiecznym obecnego trenera Mieszka Mariusza Bekasa.  
 
Popularny "Miki" to piłkarz mogący występować zarówno na prawym jak i lewym skrzydle oraz w napadzie. To z pewnością bardzo duże wzmocnienie beniaminka III ligi przed zbliżającym się sezonem.
 
Tutaj można sobie obejrzeć nowego zawodnika Mieszka:
 
 
Witamy Radka na gnieźnieńskim pokładzie!
 
https://www.youtube.com/watch?v=ACbdjKSwM-M
 
Mieszko Gniezno 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,radoslaw-mikolajczak-pierwszym-wzmocnieniem-mieszka-gniezno.html