Remis i podział punktów w meczu na szczycie ligowej tabel!

2018-03-17

Od remisu a co za tym idzie podziału punktów w ligowej tabeli rozpoczęli zmagania w rundzie rewanżowej wielkopolskiej IV lidze grupie północnej sezonu 2017/2018 piłkarze Mieszka Gniezno.

W sobotę 17 marca podopieczni Mariusza Bakasa, jako lider tabeli udali się do Swarzędza ażeby tam na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą powalczyć o pierwsze punkty mistrzowskie na inauguracje rundy rewanżowej z drugą drużyną po rundzie jesiennej Unią. W meczu zaliczanym jako na szczycie ligowej tabeli wielkopolskiej IV ligi grupy północnej padł remi 1:1 przez co oba zespoły podzieliły się punktami. Oba gole w sobotnim meczu zostały zdobyte w drugiej jego części gdyż pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Pierwszy gol w sobotnim meczu padł w 54 minucie a zdobyli go gospodarze wychodząc tym samym na prowadzenie 1:0, Wiktora Beśkę golkipera Mieszka pokonał Paweł Koralewski. Na pierwszą bramkę w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 w wykonaniu Mieszka Gniezno, którą to biało-niebiescy doprowadzili do stanu 1:1 sztab szkoleniowy gnieźnian musiał czekać aż do 84 minuty. Wtedy to celnym trafieniem bramkarza Unii Swarzędz – Andrzeja Budnika pokonał w ekipie Mieszka – Michał Steinke.

Teraz czas na inaugurację rundy wiosennej przez zespół Mieszka Gniezno na własnym boisku przy ulicy Strumykowej, do której dojdzie w najbliższą sobotę 24 marca. Wtedy to biało-niebiescy podejmować będą o godzinie 16.00 ekipę Gromu Plewiska.

Skład Mieszka Gniezno: Wiktor Beśka, Marcin Tomaszewski, Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Miłosz Brylewski (67’ Fabian Burzyński), Dawid Radomski, Damian Pawlak (60 Adam Konieczny), Tomasz Bzdęga, Gracjan Goździk, Krzysztof Wolkiewicz, Tomasz Kaźmierczak.

Szersza relacja z tego meczu już wkrótce.