Remis juniorów młodszych KS Gniezno w meczu zaległym z Przemysławem Poznań

2015-06-21

Spotkanie zaległe z pierwszej kolejki rundy wiosennej a zarazem ostatnie w rundzie rewanżowej sezonu 2014/2015, w niedzielę 21 czerwca rozegrali juniorzy młodsi KS Gniezno występujący w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej B1 juniora starszego grupy 1.

Podopieczni Bartosza Kapsy, na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie podejmowali zespół Przemysława Poznań. Spotkanie po dość zaciętym jego przebiegu zakończyło się remisem 2:2 i podziałem punktów w ligowej tabeli. Gnieźnianie po pierwszej połowie prowadzili co nie było zaskoczeniem z swoim rówieśnikami z Poznania w stosunku 1:0. Gola w 15 minucie meczu na swoim koncie zapisał w drużynie KS Gniezno, Przemysław Kilichowski pokonując bramkarza gości po uderzeniu piłki z 8. metra. Goście na początku drugiej połowy w 47 minucie doprowadzili do stanu 1:1. W 65 minucie biało-czerwoni ponownie objęli prowadzenie 2:1. Bramkę dla gnieźnian gnieźnian po szybkiej kontrze pokonując bramkarza gości strzałem z 16. metra w sytuacji sam na sam Patryk Jarzyński. I kiedy wydawało się że takim wynikiem zakończy się to spotkanie i KS Gniezno, zainkasuje komplet trzech punktów drużyna z Poznania w 75 minucie zdobyła gola na wagę remisu 2:2. Tym sam sobotnie spotkanie zakończyło się remisem i podziałem punktów w ligowej tabeli.

Teraz drużyna KS Gniezno juniora młodszego przejdzie okres roztrenowania a po przerwie letniej powróci do przygotowań do nowego sezonu 2015/2016.

KS Gniezno – Przemysław Poznań 2:2 (1:0)
Bramki dla KS Gniezno: Przemysław Kilichowski, Patryk Jarzyński

Skład juniora młodszego KS Gniezno: Adrian Fiebig, Patryk Jarzyński, Piotr Kaźmierczak, Bartosz Kazmucha, Przemysław Kilichowski, Dawid Połatyński, Krzysztof Radkiewicz, Paweł Siwka, Jakub Smelkowski, Dominik Stempniak, Miłosz Warda, Daniel Załęski. Trener – Bartosz Kapsa .