Remis stellistów w Toruniu

2015-03-31

W miniony weekend zainaugurowana została wiosenna runda rozgrywek II ligi hokeja na trawie mężczyzn . W sobotę, 28 marca, zespół Stelli Gniezno wyjechał do Torunia, zmierzył się z rezerwami tamtejszego Pomorzanina.

Spotkanie rozegrane na boisku przy Szosie Chełmińskiej  początkowo toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy  już w 9. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Łukasza Kurniewicza. Minutę przed przerwą na 2:0 podwyższył Bartosz Drążkowski. Na początku drugiej połowy kontaktowego gola dla Stelli zdobył Hubert Grotowski, a w 55. minucie wyrównał Damian Jarzembowski.  Pięć minut później ponownie na listę strzelców w ekipie gospodarzy wpisał się Łukasz Kurniewicz, a pięć minut przed końcem spotkania wyrównał Mikołaj Tomczak  ustalając wynik meczu na 3:3. W karnych zagrywkach lepszymi okazali się jednak gospodarze zwyciężając 4:3.

W innym meczu II ligi Lipno Stęszew przegrało z Ósemkę Tarnowskie Góry 2:6.