Remis trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno w Poznaniu z Poznańską 13

2014-06-16

Na swoje ostatnie spotkanie w grupie mistrzowskiej w sezonie 2014 zespół trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno, w sobotę 14 czerwca udał się do Poznania. Tego dnia drużyna prowadzony przez Przemysława Urbaniaka, w ramach szóstej kolejki rundy rewanżowej podejmowany był na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Armii Poznań przez zespół miejscowej Poznańskiej 13.

Spotkanie po dość wyrównanym przebiegu zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie podziałem punktów w ligowej tabeli przez oba zespoły. Pierwsza połowa meczu, który w tej grupie rozgrywany jest 2x40 minut pomiędzy Poznańską 13 Poznań a Mieszkiem-Carbon Gniezno, zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1:0 po golu zdobytym w 25 minucie. Młodzi gnieźnianie dopiero w drugiej połowie doprowadzili do stanu 1:1. Bramkarza gospodarzy w 62 minucie z egzekwowanego rzutu wolnego z 22-tego metra w zespole gnieźnieńskim po bezpośrednim strzale pokonał Filip Fiborek. W tym miejscu należy nadmienić iż piłka przed wpadnięciem do bramki Poznańskiej 13 odbiła się jeszcze od murawy co kompletnie zmyliło interweniującego golkipera gospodarzy.
Przypomnijmy naszym czytelnikom iż w pierwszym spotkaniu, do którego doszło pomiędzy obiema drużynami w kwietniu w rundzie sezonu zasadniczego w Gnieźnie, górą byli trampkarze starsi Mieszka-Carbon, pokonują na własnym boisku przy ulicy Strumykowej drużynę z Poznania w stosunku 3:1.
Było to ostatnie spotkanie, w sezonie 2014 z udziałem trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno w grupie mistrzowskiej. Drużyna z Gniezna ostatni swój mecz z rundy rewanżowej z dnia 22 czerwca rozegrała bowiem awansem w środę 11 czerwca podejmując tego dnia u siebie drużynę Błękitnych Wronki. Przypomnijmy iż ta potyczka piłkarska pomiędzy obiema drużynami zakończyła się porażką trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno w stosunku 0:1.

Skład trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno: Wiktor Adamski, Dominik Andrzejewski, Daniel Brylewski, Patryk Dudek, Filip Fiborek, Adrian Franczak, Jakub Hoffmann, Tobiasz Garstka, Mateusz Sporakowski, Michał Zimmer, Patryk Łapiński ,Patryk Podborny, Krzysztof Kowalewski, Mikołaj Lipiński, Adrian Kiełpiński, Adrian Krupka, Kamil Łuszczyński.