Reprezentanci Polski w Unihokeju spotkali się z Burmistrzem Niechanowa

2021-11-25

We wtorek 23 listopada na zaproszenie Wójta Gminy Niechanowo - Szymona Robaszkiewicza odbyło się w Urzędzie Gminy Niechanowo niecodzienne spotkanie z Reprezentantami Polski w Unihokeju Miłoszem Chmielem, Jakubem Marciniakiem, Łukaszem Krawczykiem i ich rodzicami.

W spotkaniu uczestniczył także zastępca Wójta Borys Bazylczuk i specjalistka d/s sportu w Urzędzie Gminy Niechanowo  - Agata Zybała oraz prezes UKS Błyskawica Niechanowo jednocześnie trener Tomasz Wojciechowski.
Zawodnicy i wychowankowie UKS Błyskawica Miłosz Chmiel, Jakub Marciniak, Łukasz Krawczyk i Klaudiusz Gadziński (niestety nie udało mu się dotrzeć na spotkanie) reprezentowali Polskę na Międzynarodowym Turnieju Unihokeja Czech Open w Pradze w dniach 5-8 sierpnia 2021. Dodatkowo Jakub i Miłosz reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata Mężczyzn U19 w Unihokeju w czeskim Brnie w dniach 25-29 sierpnia 2021. W czasie Mistrzostw Świata w Unihokeju niechanowscy zawodnicy zdobyli: Jakub Marciniak 3 bramki i zaliczył 2 asysty oraz Miłosz Chmiel zaliczył 1 asystę.

Zawodnicy przekazali Panu Wójtowi koszulki, w których grali na Mistrzostwach Świata, które zostaną powieszone w Urzędzie Gminy Niechanowo, obok już wiszących koszulek Reprezentantów Polski uczestniczących w poprzednich  Mistrzostwach Świata w Unihokeju.
Reprezentanci Polski przekazali swoje koszulki w podziękowaniu samorządowcom za wsparcie jakie udzielają im osobiście w postaci nagród i stypendiów oraz ich klubowi UKS Błyskawica Niechanowo.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, stało się doskonałą okazją do wspomnień sprzed lat i zakończyło się życzeniami dalszych sukcesów sportowych dla Jakuba, Miłosza i Łukasza  oraz dla wszystkich drużyn i zawodników UKS Błyskawica Niechanowo.

Tomasz Wojciechowski + foto 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,reprezentanci-polski-w-unihokeju-spotkali-sie-z-burmistrzem-niechanowa.html