Rezerwy Mieszka kończą przygodę na 1/8 finału PP

2019-09-25

W środę 25 września zespół rezerw Mieszka Gniezno, rozegrał kolejne swoje spotkanie Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego w ramach 1/8 finału.

Tego dnia podopieczni Przemysława Otuszewskiego, na płycie boiska z sztuczną nawierzchnią trawiastą przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, podejmowali zespół AP Reissa OSiR Baranowo Poznań. Młodzi gnieźnianie, którzy poprzednie rundy PP wygrali awansując do finału 1/8 tych rozgrywek niestety tym razem musieli uznać wyższość swojego rywala. Biało-niebiescy na co dzień biorący udział w rozgrywkach wielkopolskiej klasy B grupy V gdzie zresztą liderują musieli tym razem uznać wyższość swojego rywala uczestniczącego w rywalizacji piłkarskiej wielkopolskiej V ligi grupy 2 przegrywając środowe spotkanie 5:0. Goście do przerwy z zespołem rezerw trzecioligowca prowadzili zaledwie 2:0, co mogło dawać nadzieje że w drugiej połowie podopieczni Przemysława Otuszewskiego tą stratę bramkową odrobią a nawet mecz rozstrzygną na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało mimo niesamowitej walki na całej szerokości boiska i determinacji gnieźnian w dążeniu do zdobycia bramek. To goście zaaplikowali biało-niebieskim kolejne trzy ole, którymi to zapewnili sobie awans do finału 1/4 Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego. Tym samym przygoda rezerw Mieszka Gniezno, zakończyła się na 1/8 finału PP trochę szkoda ale niestety taki jest sport.

Skład Mieszko II Gniezno: Jakub Woźniak, Nikodem Mirek (Olivier Strosin), Jakub Olejniczak (Wojciech Wachowski), Miłosz Walkowiak, Maksymilian Sikorski (Dawid Tymosz), Maciej Tatarski (Mikołaj Plucinski), Hubert Walerjańczyk (Jan Karski), Mateusz Rożek (Krystian Grzeszczak), Kacper Zimmer, Dominik Wiśniewski, Bartosz Goździński