Ruszyły zapisy do II Edycji Turnieju Szóstek Piłkarskich o Mistrzostwo Gminy Łubowo

2018-06-11

Turniej, w którym zostało 7 wolnych miejsc a jego inaugurację zaplanowano na 23-24 czerwca w Lednogórze organizowany jest przez Wielkopolski Klub Sportowy Owieczki.

Impreza sportowa skierowana jest dla zespołów seniorskich (najmłodszy zawodnik może być z rocznika 2002), w systemie piłkarskich szóstek, na Orliku w Lednogórze.

Turniej z pulą nagród 1500 złotych- voucher do wykorzystania na sprzęt sportowy za zajęcie 1 miejsca!!! Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych drużyn, a także nagrody dla najlepszych zawodników!
Od tego roku będzie wybierany najlepszy zawodnik w każdej grupie, który otrzyma statuetkę i nagrodę rzeczową!

W turnieju mogą wystąpić drużyny zrzeszone i amatorskie. Turniej zaplanowany jest dla 16 drużyn. Gramy 5 zawodników+ bramkarz. Drużyna może zgłosić max. 10 zawodników. W nazwie drużyny musi być podana miejscowość.Wpisowe do turnieju wynosi 280 zł. od drużyny.
O kolejności udziału w turnieju decyduje data zaksięgowania przelewu na koncie bankowym.

Mecze rozgrywane będą 1 x 12 minut w systemie 4 grup ( z każdej grupy wychodzą po 2 najlepsze zespoły), a następnie w systemie pucharowym.
Mecze ćwierćfinałowe będą trwać 1 x 15 minut, półfinały 1 x 15 minut, mecz o 3 miejsce 1 x 15 minut i finał 2 x 10 minut.Wszystkie niedzielne mecze będą gwizdane przez dwóch sędziów.Mecze będą sędziowane przez sędziów z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Podczas zawodów będą przeprowadzane konkursy sportowe z nagrodami, które wypełnią czas oczekiwania na swój mecz.

Wpisowe za udział w turnieju prosimy przelewać na konto:
Wielkopolski Klub Sportowy Owieczki
BOŚ Bank nr. rachunku: 10 1540 1056 2047 2840 1630 0001
Owieczki 39B, 62-260 Łubowo
W tytule przelewu wpisać: Wpisowe do turnieju-"nazwa drużyny" i numer tel. do kapitana drużyny.
Więcej informacji udziela koordynator turnieju Mateusz Cieśliński tel. 782-955-223, e-mail: OwieczkiWKS@gmail.com