Rzeczowe nagrody ufundowane przez MJ-SPORT w czterdziestej szóstej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostały rozlosowane !!!

2018-10-02

Za nami już czterdziesta szóstej edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszych dniach nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób, które po losowaniu odbiorą je w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Prezentacja nagrody w obecnym konkursie  nastąpiła zgodnie z naszym regulaminem  w drugim tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania:
 
1. MKS Mieszko Gniezno, do ukazania się pytań konkursowych doznał po 51 meczach bez porażki jak na razie jedyną. Proszę podać z kim mieszkowcy przegrali i wynik tego spotkania?
 
Odpowiedź: Górnik Konin 2:1 Mieszko Gniezno
 
2. Żużlowcy Car Gwarant Gniezno, w dwóch meczach rundy play-off pierwszej ligi musieli uznać dwukrotnie wyższość ROW-u Rybnik. Proszę podać jakimi wynikami zakończyły się oba te spotkania?
 
Odpowiedź :  Car Gwarant Start Gniezno 45:45 ROW Rybnik
                       ROW Rybnik 52:38 Car Gwarant Start Gniezno
 
3. W Gnieźnie rozgrywany był Hockey Series Open hokeju na trawie mężczyzn, w którym udział brała reprezentacja Polski. Proszę podać, które miejsce zajęła nasz drużyna i wyniki meczów z ich udziałem?
 
Odpowiedź : 
Polska zajęła 1. miejsce
Polska 17:0 Cypr
Litwa 0:11 Polska 
Czechy 0:2 Polska
Ukraina 0:2 Polska
Polska 0:0 Włochy
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 30 września   2018 roku na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
 

Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!

W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.

 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.

 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.

Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.

 

Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 15. uczestników a byli to:
 
1. Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin 
2. Agnieszka Kowalczyk - Mieścisko
3. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko 
4. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
5. Marcin Szkudlarek – Dalki Gniezno
6. Ewa Kaniasta – Gniezno
7. Wiesław Dziekański – Trzemeszno 
8. Tomasz Stołecki – Gniezno
9. Marek Wojtyszek – Gniezno 
10. Grzegorz Woźniak – Gniezno
11. Marcin Opałka – Inowrocław 
12. Paweł Modelski – Kosmowo 
13. Jarosław Trąpczyński – Gniezno 
14. Jerzy Gólczyński – Gniezno 
15. Agnieszka Stankiewicz – Gniezno  
 
W wyniku losowania laureatami czterdziestej szóstej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
 
1. Ewa Kaniasta - Gniezno
2. Wiesław Dziekański – Trzemeszno 
3. Jarosław Skrzetuszewaski - Mieścisko
4. Marek Wojtyszek – Gniezno  
5. Jarosław Trąpczyński – Gniezno 
 
Redakcja – SportGniezno.pl

 

Prezentujemy nagrodę w czterdziestej szóstej  edycji  ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,rzeczowe-nagrody-ufundowane-przez-mj-sport-w-czterdziestej.html