Seniorzy Vitcovii Witkowo wygrywają z MKS Dąbie

2020-11-08

W sobotę 7 listopada zespół seniorów Vitcovii Witkowo, w ramach XV kolejki wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 3 podejmował na własnym trenie zespół MKS Dąbie.

Zespół biało-niebieskich do boju poprowadził już w sobotnim meczu Maciej Rozmarynowski, który w ostatnim czasie przebywał na kwarantannie z powodu COVID-19. Seniorzy GKS Vitcovii Witkowo, sprawili swojemu szkoleniowcowi po powrocie na ławkę miłą niespodziankę odnosząc 7 zwycięstwo w tym sezonie. W domowym spotkaniu biało-niebiescy wygrali z MKS Dąbie 1:0. Wynik końcowy sobotniego spotkania mimo wielu dogodnych wypracowanych sytuacji strzeleckich przez witkowian do zdobycia bramek w pierwszej jak i drugiej połowie został ustalony w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Gola na wagę zwycięstwa w pierwszej odsłonie gry w 22 minucie zdobył Wojciech Durski.

Kolejne spotkanie Vitcovia Witkowo, rozegra dopiero 14 listopada podejmując ponownie na własnym trenie o godzinie 11.30 zespół Lwa Pogorzela.

Skład Vitcovii Witkowo: Paweł Beser, Radosław Trybuła (90'+1 Sebastian Masłowski), Adrian Miara, Wojciech Durski, Michał Marszałek, Adrian Kiełpiński, Bartłomiej Melewski, Kacper Boczkowski (72' Igor Perlicki), Daniel Nowaczyk, Mateusz Pietrowski (62' Oskar Wegnerski), Michał Wiśniewski