Sensei Adam Skrzypczak z GKK YOSHITAKA DOJO Wicemistrzem Polski masters w karate WKF

2015-06-03

W Pleszewie przy okazji rozgrywania GP Wielkopolski w dniu 30 maja rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Masters, na które dotarli zawodnicy z 29 klubów z całej Polski. Podczas tych mistrzostw rozegrane zostały konkurencje kata i kumie.

W konkurencji masters 35-45 lata po stoczeniu trzech walk spośród ośmiu mastersów sensei Adam Skrzypczak z GKK Yoshitaka Dojo wywalczył drugie miejsce premiowane srebrnym medalem uznając w finale wyższość kolegi z Hitosu Ostrzeszów. Tym samym sensei Adam Skrzypczak został wicemistrzem Polski w karate WKF.

Jak stwierdził po zawodach sensei Adam Szkrzypczak – Była to super impreza, na której panowała wspaniała atmosfera wśród startujących dynamicznie rozwijająca się wśród wielu grup wiekowych środowiska mastersów w Polskim Związku Karate.