Serdecznie zapraszamy na mecz charytatywny. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy Damianowi stanąć na nogi

2020-02-04

W niedzielę 16 lutego zapraszamy do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie mającą swoja lokalizacje przy ulicy Łubieńskiego na mecz charytatywny piłki nożnej pomiędzy drużyną speedrowerową Aseko Orzeł Gniezno a przedstawicielami wywodzących się z różnych gnieźnieńskich dyscyplin sportowych.

Oba zespoły zagrają charytatywnie dla Damiana Julkowskiego. A zorganizowana impreza okolicznościowa będzie okazją do prezentacji drużyny ASEKO Orzeł Gniezno  połączony z prezentacją drużyny speedrowerowej ASEKO Orzeł  Gniezno na sezon 2020.

Jak zapewnia organizator tego wydarzenia sportowego jakim jest klub ASEKO Orzeł Gniezno z jego prezesem na czele Pawłem Woźnym iż w trakcie imprezy zaplanowano atrakcje dla całych rodzin, a także licytacje atrakcyjnych gadżetów związanych ze sportem i nie tylko, wizytę specjalnych gości z Polski oraz możliwość porozmawiania i wzięcia autografów od zawodników.

Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy pragną pomoc Damianowi stanąć na nogi, który od 14 roku życia jest przykuty do łóżka przez udar rdzenia.

To tak niewiele dla nas a dla Damiana bardzo dużo...
Pokażmy swoje serce

W trakcie imprezy zbiórkę pieniędzy będzie prowadziła Fundacja Szlachetny Bohater, do której Damian należy.

Zapraszamy - 16 lutego (niedziela) do hali sportowej przy SP nr 2 na ul. Łubieńskiego o godzinie 15:00!

Roman Strugalski
 

 

 

Otwórz link - http://bs.gniezno.pl/kredyt-gotowkowy-ekologia/

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,serdecznie-zapraszamy-na-mecz-charytatywny-otworzmy-nasze-serca-i-pomozmy.html