Seria sześciu zwycięstw z rzędu Lechity Kłecko została przerwana

2019-11-03

W sobotnie popołudnie 2 listopada zespół Lechity Kłecko, na własnym boisku rozegrał kolejny mecz mistrzowski tej jesieni w ramach rozgrywek klasy okręgowej grupy 2 trwającego jeszcze sezonu 2019/2020.

Podopieczni Piotra Kubalewskiego, tego dnia przed własną publicznością podejmowali w ramach 13 kolejki ligowej zespół CKS Zbiersk. Spotkanie po dość wyrównanym jego przebiegu zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Tym remisem zespół z Zbierska przerwał serię sześciu zwycięstw z rzędu drużyny Lechity Kłecko. Co do samego przebiegu meczu to w pierwszej połowie bramkę wychodząc na prowadzenie 1:0 zdobyli kłecczanie. W doliczonym czasie gry w 47 minucie tuż przed zejściem do szatni zespół z Kłecka wyprowadził Hubert Nowak. W drugiej części meczu Lechita miał okazję do podwyższenia swojego prowadzenia i wszystko wskazywało że jedno bramkowe prowadzenie podopieczni Piotra Kubalewskiego, dowiozą do końca spotkania. Tak się jednak nie stało gdyż w 85 minucie goście doprowadzili do stanu 1:1 po bramce zdobytej przez Szymona Pacholskiego i mecz zakończył się remisem.

Kolejny mecz zespół z Kłecka rozegra 10 listopada o godzinie 14.00 w Wrześni gdzie będzie podejmowany przez zespół rezerw Victorii.

Skład Lechity Kłecko: Karol Zdanowski, Joachim Andrzejczak, Sławomir Kasprzak, Hubert Andrzejewski (46' Kacper Serwatka), Michał Kaczor, Mateusz Kriger, Krzysztof Kubalewski, Hubert Nowak (70' Adam Kowalski), Kamil Roszkowiak, Damian Wiśniewski (85' Michał Kedziora). Bartosz Wiśniewski (88' Kacper Bodzieszyk). Trener Piotr Kubalewski.