Seria zwycięstw Błyskawicy Niechanowo

2020-02-19

Bardzo pracowity weekend mają za sobą unihokeiści UKS Błyskawica Niechanowo.

W sobotę 16 lutego  seniorzy Błyskawice Niechanowo udali się do Torunia na rozgrywki Toruńskiej Ligi Unihokeja. W trzeciej odsłonie tej ligi rozegraliśmy trzy spotkania:  zremisowaliśmy z Szarą Strefą 1:1 przy dużej ilości szczęścia po stronie rywali, pokonaliśmy Spartakus TLU 5:1 i w ostatnim meczu zdecydowanie pokonaliśmy Avanti 5:2
Ostatecznie po zakończeniu IV kolejki rozgrywek prze rundą finałową zajmujemy 4 miejsce. Przed nami baraże o wejście do najwyższej grupy rozgrywkowej, żeby mieć jeszcze szanse powalczyć o medale tej ligi.

W niedzielę 17 lutego 2020 nasi juniorzy młodsi wzięli udział w II Turnieju o Mistrzostwo Wielkopolski w ramach WLU 2019/2020. Juniorzy pokonali drużynę z Gorzyc Wielkich 12:0 z Gułtów 11:0 i zdecydowanie pokonali Kołaczkowo 9:4 Juniorzy młodsi Błyskawicy wygrywają ten turniej i przed turniejem finałowym są liderami tabeli ze wszystkimi wygranymi meczami w tym sezonie.

Podsumowując cały weekend dwie drużyny UKS-u Błyskawica Niechanowo, odniosły 5 zwycięstw i 1 remis bez żadnej przegranej. Uważam  że te dane statystyczne doskonale rekomendują poziom sportowy naszych drużyn a miniony weekend można zaliczyć do bardzo udanych. Trzymamy kciki za nasze drużyny przed nami najważniejsze mecze w sezonie 2019/2020.

Tomasz Wojciechowski + foto

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,seria-zwyciestw-blyskawicy-niechanowo.html