Siedem medali Husarza w Plewiskach

2021-10-31

Prawie 130 zapaśników z 10 klubów przyjechało w bieżącą sobotę 30 października do Plewisk aby wziąć udział w Turnieju Zapaśniczym o Puchar Dyrektora Szkoły i Wójta Gminy Plewiska.

Pierwszą Stolicę Polski reprezentowało 9 zawodników. Rewelacyjnie spisali się bracia Boguccy. Alan startujący w wyższej kategorii wiekowej (kadet )zdobył złoto. Eryk w dużo wyższej kategorii wagowej również wywalczył złoty medal.

Kategorię wagową 28 kg zdominowały zawodniczki Husarz - Julka Stefankiewicz (złoty medal) i Nadia Bułka(srebro).
Srebrne medale przypadły ponadto Maksymilianowi Bułce i Erykowi Kaźmierczakowi).

Gabriela Dynaryńska i Lilianna Błaszczyk po bardzo dobrych pojedynkach zdobyły brązowe medale. Adam Wiśniewski uplasował się na 5 pozycji.