Sklep Polski MKK Gniezno przegrał z Biofarmem

2018-11-19

18 listopada koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno pojechali do Poznania, by zmierzyć się z Biofarmem Basket II Suchy Las. Niestety mecz zakończył się porażką gnieźnian.

Jak mówił trener MKK Arkadiusz Konowalski wygrała drużyna, która bardziej była zmotywowana do gry. Gnieźnianie popełniali dużo prostych błędów w grze obronnej. W samej pierwszej połowie gospodarze zebrali szesnaście piłek w ataku mając z tego ponowienia akcji z których albo zdobywali punkty albo wymuszali  faule na przyjezdnych. W drugiej połowie koszykarzom z Gniezna udało się co prawda wrócić do meczu, a nawet wyjść na prowadzenie w czwartej kwarcie, jednak to gospodarze grając równiej cały mecz mieli więcej zimnej krwi w końcówce i to oni cieszyli się z wygranej.

Biofarm Basket II Suchy Las – Sklep Polski MKK Gniezno 93:86 (24:22, 23:15, 21:27, 25:22)

Punkty:

Biofarm Basket II Suchy Las: Krajewski 22, Lewandowski 19, Adamczak 14, Tomaszewski 13, Giżyński 13, Woroniecki 7, Wiśniewski 4, Munyama 1, Ziółek, Sobiech, Burzyński, Zając.

Sklep Polski MKK Gniezno: Kotwasiński 27, Szydłowski 17, Andrzejewski 10, Sobkowiak 10, Rau 8, Leśniczak 7, Wietrzyński 4, Nocek 3, Szorcz, Chmielewski, Maroszek.