Sklep Polski MKK Gniezno w zaciętej walce

2016-12-21

Obecnie funkcja grającego trenera zespołu należy do Arkadiusza Konowalskiego. Przejął tą funkcję po Krzysztofie Wilkoszu, który prowadził drużynę po reaktywacji od sezonu 2006-2007. W sobotę MKK Gniezno gościło u siebie zawodników z Politechniki Gdańsk.

Goście do tej pory odnotowali o połowę więcej wygranych niż przegranych spotkań, więc gospodarze nastawili się na zaciętą walkę o punkty. Rozgrywka stanowiła dobre widowisko dla kibiców, ponieważ cechowała ją duża dynamika gry i atmosfera rywalizacji między drużynami o tytuł zwycięzcy.

Pierwsza kwarta w zasadzie wyglądała tak, że przeciwnicy wymieniali się rzutami, więc zespół gospodarzy zakończył ją z przewagą jednego punkta. Dalej nie było już tak lekko dla MKK Gniezno, ponieważ goście zaczęli bardziej strategiczną grę i błędy gnieźnian umożliwiły im uzyskanie przewagi dziesięciopunktowej. W ostatnich sekundach drugiej kwarty to Daniel Kotwasiński doprowadził do zmniejszenia przewagi Politechniki Gdańsk, zdobywając kolejne dwa punkty. Wtedy wynik wynosił 30:35 dla Politechniki Gdańsk.

W drugiej połowie gospodarze znów pokazali na co ich stać, a z pewnością fakt, że nie odpuszczą tak łatwo popełnionych strat. Celne rzuty zawodników takich jak Marcin Nocek, Dariusz Wietrzyński i Szymon Budnikowski, pomogły nadrobić punkty i skończyć trzecią kwartę z remisowym wynikiem 50:50. Zawodnicy obu drużyn byli coraz bardziej podenerwowani.

W czwartej rundzie początkowo gospodarze objęli prowadzenie, dzięki swoim celnym rzutom z wyskoku. Jednak w połowie znów goście podjęli zacięte odrabianie strat i minutę przed zakończeniem meczu doszło do remisu 66:66. Ostatni punkt w rzucie wolnym dla gnieźnian udało się zdobyć Szymonowi Budnikowskiemu, jednak ostatnie sekundy rozgrywki przyniosły dwa punkty dla gości z Wybrzeża. Wygrali oni przewagą punkta 67:68.

Każdy kibic wie, jakie emocje przynosi taka porządna rywalizacja. Przez cały czas, kiedy trwa mecz, przeżywa się napięcie, co tylko wzmaga doping i nerwy oglądających. Jednak zawsze wierzą oni w drużynę, której kibicują. Jeśli i Ty lubisz kibicować swoim ulubionym sportowcom, nie zapomnij wziąć udziału we wspólnej zabawie. Możesz zastanowić się nad wynikiem meczu i obstawić go z naszą pomocą, dzięki czemu czeka Cię mnóstwo korzyści. Tylko nie zapomnij o skorzystaniu z energy casino kod bonusowy.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o swoim ulubionych drużynach i wynikach meczu, pamiętaj, że seo katowice umożliwia Ci znalezienie stron, które Ci ich dostarczą. Wystarczy wpisanie odpowiedniej frazy w Twojej wyszukiwarce.