Sklep Polski MKK wygrał z Tarnovią

2018-11-26

Kolejną porażkę w II lidze ponieśli w sobotę 24 listopada koszykarze Tarnovii Tarnowo Podgórne, którzy w pojedynku derbowym przegrali z drużyną Sklep Polski MKK Gniezno 55:80.

Tarnowianie poprawnie grali do piętnastej minuty meczu. Wtedy to od stanu 20:24 dla MKK, na koniec kwarty zrobiło się już 26:43 dla drużyny z Gniezna. Takiej przewagi gracze z Pierwszej Stolicy już nie oddali. Koszykarze Tarnovii nie trafili wielu otwartych rzutów z dystansu popełniając bardzo dużo strat, które gracze z Gniezna zamieniali na łatwe punkty bez obrony.

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Sklep Polski MKK Gniezno 55:80 (18:24, 8:19, 11:14, 18:23)

Punkty dla MKK Gniezno: Tarnovia Tarnowo Podgórne: Sroczyński 16, Pawełczyk 9, Janowski 8, Mowilik 7, Bilski 6, Jankowski 4, Eichert 3, Gubernat 2, Kozłowski, Kurach, Pietrzak.
Sklep Polski MKK Gniezno: Rau 22, Szydłowski 19, Sobkowiak 13, Wietrzyński 13, Kotwasiński 5, Andrzejewski 4, Chmielewski 4, Szorcz, Leśniczak.