Sparing nr 1- Lechita Kłecko – Pałuczanka Żnin 6:1 (4:0)

2017-08-06

Piłkarze Lechity odnieśli w sobotę 5 sierpnia pewne zwycięstwo w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do nowego sezonu 2017/2018 do rozgrywek w poznańskiej klasie A grupie 1 pokonując u siebie Pałuczankę Żnin w stosunku 6:1

Już w 2. minucie wynik meczu otworzył dla miejscowych Kacper Serwatka, który wykorzystał dobre podanie od Rafała Walczaka. W 14. minucie tym razem sam Walczak zdobył bramką, wykorzystując długie zagrania od Adriana Guzika. W 33. minucie długą piłkę na prawą stronę boiska zagrał Michał Kędziora, a Bartosz Wiśniewski nie miał problemów, aby umieścić ją w siatce. Tuż przed przerwą na 4:0 dla Lechity Kłecko podwyższył Damian Wiśniewski. Strzał "Wiśni" próbował zablokować defensor gości, jednak zrobił to tak niefortunnie, że piłka przelobowała bramkarza ze Żnina i wpadła do bramki. W pierwszej części gry dwukrotnie świetnie w sytuacji sam na sam z napastnikiem rywali spisał się Daniel Wojciechowski, który zachował zimną krew i pewnie obronił 100% sytuację Pałuczanki. W drugiej połowie gospodarze nadal atakowali i zdobywali bramki. W 52. minucie wynik meczu zmienił na 5:0 dla kłecczan podwyższył zdobyciem gola Kacper Serwatka, który pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny. Cztery minuty później bramkę na 6:0 strzałem do pustej bramki zdobył Piotr Saskowski. Goście w drugiej połowie  odpowiedzieli zdobyciem honorowej bramki w 64. minucie i mecz zakończył się zwycięstwem Lechity 6:1.

Lechita Kłecko - Pałuczanka Żnin 6:1 (4:0)

bramki: Kacper Serwatka 2' k-52' Rafał Walczak 14' Bartosz Wiśniewski 33' Damian Wiśniewski 44' Piotr Saskowski 56'