Sparing Nr 5: Fara - Pelikan Żydowo - Pelikan Niechanowo 2:1

2017-03-19

W sobotę 18 marca seniorzy Pelikana Niechanowo rozegrali ostatni sparing w tej "sesji" przygotowań do rundy wiosennej. Niestety zielono-czarni ulegli w Żydowie tamtejszej "Farze" 1:2.

Mecz w pierwszej połowie przebiegał pod dyktando ekipy z Niechanowa, która objęła prowadzenie w 28 minucie po strzale Błażeja Matysiaka. Później niestety było już tylko gorzej. Żydowianie doprowadzili do remisu po wyprowadzonej kontrze. W drugiej połowie gra Pelikana widocznie siadła, można powołać się na fatalne warunki atmosferyczne, ale one były jednakowe dla obu zespołów. Tak więc wynik meczu można podsumować w ten  sposób: Fara-Pelikan Żydowo (odporna na warunki) 2 : 1 Pelikan Niechanowo ( nieodporny na warunki).

Za tydzień już inauguracja ligi z Orkanem Jarosławiec, gdzie również potrzebne będzie pełne oddanie zespołowi....