Sprawiedliwy remis Zjednoczonych Trzemeszno w Obornikach

2013-11-24

Za nami koniec tegorocznych zmagań w wielkopolskiej IV lidze grupie północnej. W meczu 17 kolejki, która była zarazem 2 kolejką rundy wiosennej, Zjednoczeni Trzemeszno, w sobotę 23 listopada zremisowali na wyjeździe ze Spartą Oborniki 0:0. Wynik należy uznać za sprawiedliwy.

W 9 minucie bardzo dobrze interweniował Szymon Płoszyński, który obronił groźny strzał zawodnika Sparty. W 20 minucie Adam Konieczny minął kilku rywali, ale zamiast zagrać do Krzysztofa Chojnackiego, uczynił to w kierunku Michała Wiśniewskiego, co niestety nie było najlepszym rozwiązaniem.. W 40 minucie piłkarz gospodarzy wyszedł sam na sam z Płoszyńskim, jednak w chwili oddanie strzału, skiksował. Tuż przed gwizdkiem na przerwę Michał Wiśniewski znalazł się w stuprocentowej sytuacji, ale jego próba przelobowania bramkarza gospodarzy okazała się nieskuteczna.

Po przerwie również nie padły gole.. W 55 minucie piłkarz z Obornik uderzał głową ale nie trafił z bliskiej odległości. W 60 minucie Michał Kachniarz zagrał do Patryka Sobuckiego a ten zmarnował najlepszą okazję, trafiając w poprzeczkę. Na tym sytuacje bramkowe praktycznie się skończyły i mecz zakończył się zasłużonym remisem i podziałem punktów w ligowej tabeli.

Zjednoczeni Trzemeszno tegoroczne zmagania w nowym sezonie 2013/2014 zakończyli na przyzwoitym, 5 miejscu! Teraz pora na odpoczynek. A okres przygotowawczy do rundy rewanżowej piłkarze z grodu Kilińskiego rozpoczną z początkiem stycznia 2014 roku.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński,Michał Kachniarz,  Mikołaj Humański, Krzysztof Majchrzak, Łukasz Popielski, Kamil Wysocki,   Michał Wiśniewski, Patryk Sobucki, Grzegorz Meller, Adam Konieczny   Krzysztof Chojnacki, Tomasz Bauza, Michał Fajfer, Damian Giza, Łukasz Kańczukowski, Marcin Ślósarczyk, Marcin Nowak