Srebro i brąz dla zawodników Gkk Yoshitaka Dojo w Lęborku

2015-11-18

W sobotę 14 listopada zawodnicy Gkk Yoshitaka Dojo brali udział w Grand Prix Lęborka.

Na zawody przyjechało ok 400 zawodników z 22 klubów rozegrano konkurencje kata i kumite a dla najmłodszych uczestników turnieju konkurencje kihon. Zawodnicy Gkk Yoshitaka Dojo już w pierwszych startach zaprezentowali wysoki poziom Nadia Winkel zdobyła srebrny medal w formie kihon dziewczynek 8 lat, Patryk Majewski zdobył brązowy medal chłopcy 12-13 lat kihon białe pasy.

Najlepiej zaprezentował się Andrzej Rożak, który wywalczył w kategorii młodzik brązowy medal walcząc wśród bardzo silnej ekipy zawodników z Bydgoszczy, Gdańska i Rosji,w kategorii kadet zajął 4 miejsce walcząc ze swoim przeciwnikiem z Gdańska przegrywając 3-2 w walce o brązowy medal. Pozostali zawodnicy Mikołaj Koszela i Dorota Suborska przegrali swoje walki o wejście do finału w swoich kategoriach wiekowych gdzie startowało ponad 22 zawodników z całej Polski. Zawody na bardzo wysokim poziomie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację wyjazdu.
Wyjazd możliwy był dzięki dotacji ze środków Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.