Sromotna porażka MKK w Pelplinie

2018-12-01

W kolejnym meczu w ramach rozgrywek drugiej ligi koszykówki osłabiony brakiem czołowych graczy Sklep Polski MKK Gniezno przegrał wysoko w sobotę 1 grudnia w meczu wyjazdowym z Decką Pelplin.

Po niezłych dwóch pierwszych kwartach (a szczególnie pierwszej, po której to gnieźnianie prowadzili 18:12) Sklep Polski MKK nie utrzymał niestety koncentracji do końca meczu. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu zawodników z Pelplina, którzy potwierdzili pierwszoligowe aspiracje. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 73:47 dla gospodarzy.
Kolejny mecz ligowy gnieźnian odbędzie się 8 grudnia. Przeciwnikiem MKK będzie wówczas niepokonana jak dotąd drużyna Politechniki Gdańskiej. Będą emocje. Zapraszamy!

Decka Pelplin - Sklep Polski MKK Gniezno 73 : 47 (12:18, 14:8, 22:7, 25:14)

Punkty:
Decka Pelplin: Chudy 14, Itrich 14, Ciesielski 11, Pawłowski 10, Muntowski 7, Sarzało 7, Dąbrowski 3, Reszka 3, Kamiński 2, Czyżewski 2, Ebertowski , Krajewski.

Sklep Polski MKK Gniezno: Rau 20, Kotwasiński 9, Sobkowiak 6, Szydłowski 6, Nocek 3, Chmielewski 2, Andrzejewski 1, Szorcz, Wietrzyński, Leśniczak.