Start pokonany przez Wartę Poznań

2018-10-07

W niedzielę, 7 października, w meczu 5. kolejki Superligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Startu 1954 Gniezno podejmował Wartę Poznań przegrywając 2:5.

Spotkanie rozegrane na Stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Sportowej w Gnieźnie miało wyrównany przebieg. Po dwóch minimalnych porażkach z Pomorzaninem i AZS AWF  startowcy chcieli zrehabilitować się w starciu z zielonymi. Czekało ich jednak niełatwe zadanie. Warta w ostatniej kolejce sprawiła sporą niespodziankę remisując 2:2 z obrońcą mistrzowskiego tytułu - Grunwaldem Poznań. Zanosiło się jednak na emocjonujące spotkanie. I tak rzreczywiście było. Niestety, gnieźnianie zawodzili pod względem skuteczności strzeleckiej. Spośród wielu okazji wykorzystali tylko dwie, a rywale aż pięciokrotnie wpisali się na listę strzelców. Bramki dla Startu zdobyli Łukasz Kurowski i Marcin Wojciechowski. Po dwie bramki dla Warty zdobyli Waldemar Rataj i Krzysztof Wybieralski, a jedną - Maciej Walkowiak.
Kolejny mecz w superlidze hokeja na trawie zawodnicy Startu 1954 Gniezno rozegrają w niedzielę, 21 października, kiedy to podejmą AZS Politechnikę Poznańską.

 

 

 

Radosław Kossakowski / foto archiwum

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,start-pokonany-przez-warte-poznan.html