Start przegrał w Gąsawie jedną bramką

2015-03-30

W miniony weekend zainaugurowana została runda wiosenna I ligi hokeja na trawie mężczyzn.

W sobotę, 28 marca, zespół Startu 1954 Gniezno wyjechał do Gąsawy, gdzie był podejmowany przez tamtejszy Ludowy Klub Sportowy. Spotkanie było bardzo wyrównane i emocjonujące. Dopiero w końcówce pierwszej połowy jednobramkowe prowadzenie objęli gospodarze po trafieniu Krystiana Sudoła. Wyrównującego gola zdobył w 45. minucie Marcin Grotowski. Pięć minut później gnieźnieński napastnik po raz kolejny wpisał się na listę strzelców i było 1:2. Gospodarze walczyli jednak ambitnie do końca i dzięki skuteczności Roberta Gruszczyńskiego przy egzekwowaniu „krótkich rogów” nie tylko wyrównali, ale w 67. minucie zdobyli zwycięskiego gola ustalając wynik meczu na 3:2.