Start przegrał w Poznaniu z AZS AWF

2017-05-22

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne mecze w I lidze hokeja na trawie mężczyzn.

Występujący w grupie mistrzowskiej Start 1954 Gniezno wyjechał niedzielę, 21 maja, do Poznania, gdzie na boisku Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Królowej Jadwigi był podejmowany przez AZS AWF Poznań. Początek meczu był wyrównany,  ale do przerwy akademicy prowadzili 1:0 po bramce zdobytej w 19. minucie przez Macieja Ferenca. Po zmianie stron gospodarze jeszcze podwyższyli prowadzenie dzięki trafieniom Łukasza Kurniewicza i Michała Dawida. Gnieźnianie starali się walczyć o odrobienie strat, ale zdołali zdobyć tylko honorową bramkę. W ostatniej minucie Paweł Tubacki trafił z karnego strzału rożnego ustalając wynik spotkania na 3:1.