Start zwyciężył w Gąsawie jedną bramką

2014-05-13

W meczu 12. kolejki I ligi hokeja na trawie rozegranym w minioną niedzielę, 11 maja, na boisku w Gąsawie zespół Startu był podejmowany przez tamtejszy Ludowy Klub Sportowy. Spotkanie było bardzo emocjonujące i zakończyło się rezultatem 4:5.

Gnieźnianie w pierwszej połowie prowadzili już dwiema bramkami po trafieniach Marcina Grotowskiego i Łukasza Kurowskiego, ale kontaktowego gola przed przerwą zdobył Robert Gruszczyński. W drugiej połowie dwa kolejne trafienia zaliczył Grotowski, ale gospodarze sukcesywnie odrabiali straty i po golach Mateusza Mazanego, Macieja Wrzesińskiego i Jacka Kurka  doprowadzili na dwie minuty przed końcem spotkania do remisu 4:4. Ostatnie zdanie należało jednak do gnieźnian. Gola dającego zwycięstwo czerwono-czarnym zdobył w 69. minucie Arkadiusz Brożek i gnieźnianie dopisali do swego konta kolejne trzy punkty.